איתך לאורך כל הדרך


איתך לאורך כל הדרך
תהליך הליווי האישי הוא סוג של "עדכון גירסה", מעצים ומצמיח ומאתגר בו זמנית.

"לא טוב היות האדם לבדו..."

אחד הדברים האהובים עלי זה ללוות אדם שלוקח את המושכות של החיים שלו לידיים.

שברור לו מה המקום אליו הוא רוצה להגיע, ברורות לו המטרות וגם הדרך,

והוא שלא לעבור את המסע הזה לבד.  


אז אם עדיף לך לעבור את הדרך עם שותף, שיהיה שם בשבילך וידייק אותך, יעזור לך להתחבר לעצמך עד הסוף, יקשיב לך הקשבה אמיתית ויעזור לך לקבל החלטות בצמתי החלטה.   


פרטנר שיביא עמו זווית הסתכלות אחרת על הדברים, שונה משלך, מרעננת, שתאפשר לך כיווני חשיבה שונם משלך שיעזרו לך להוציא מעצמך את המקסימום.


אם מתאים לך שמישהו יתלווה אליך, יקשיב ויבין את ההתנהלות שלך מתוך כוונה לסייע לך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך. ייתן לך פידבק על התגובות שלך, בעבודה או בבית, על שיחות עם עמיתים, כפיפים ועוד.


למה לעבור את זה לבד...? 

תהליך הליווי מקנה לך גורם מקצועי ומיומן, פרטנר לחשיבה ולהתלבטות ממקום מוגן ולא שיפוטי, שמסתכל על "התמונה המלאה" ומסייע לך לחשוב ולייצר פתרונות לנושאים המעסיקים אותך, גם בונה ביחד איתך פתרונות הוליסטיים שיעשו לך סדר והיגיון וגם מלווה אותך ביישום שלהם.


אדם שלא רק מכיר את התיאוריות אלא ומביא איתו ניסיון אמיתי בליווי של אדם אחד או יותר בתהליכים מעצימים מניבי תוצאות. אדם שיתרום לך מניסיונו ויסייע לך לממש ולהגשים את המטרות שלך לעתיד.

גם אם כל מה שנחוץ לך זה איש סוד אמין נטול אינטרסים, שלא קל למצוא אחד כזה... 


למה כדאי לך ליווי...? 

תהליך הליווי האישי הוא סוג של "עדכון גירסה", מעצים ומצמיח ומאתגר בו זמנית.

תוכן המפגשים נגזר ממטרות התהליך אך נותן מקום גם לצרכים נקודתיים. במהלכו נבנה ונעמיק את ארגז הכלים שלך באופן שיביא להתחדשות שתוביל אותך לצמיחה ופריצה אישית אל עבר השגת היעדים האישיים שלך.

ביחד, נתחבר לעוצמות שלך ונתחזק את היכולת לחיות באיזון ובשלום עם עצמך, לעבור את המסע שלך בשקט נפשי.